ŽVILGANTYS PLAUKAI

Mieloji,

Visi aplinkui tik ir šneka, kad plaukai – gražiausia moters puošmena, tačiau, kad ir kaip jais besirūpintum, jie vis dar neatrodo, kaip iš žurnalo viršelio? Mes nepažadame Tau stebuklų, bet mielai pažersime net 7 patarimus, kurie padės Tavo plaukus sustiprinti ir privers juos dar labiau žvilgėti.

ŠAMPŪNAS SKIRTAS TIK ŠAKNIMS

Reikiamą kiekį šampūno paskirstyk ir švelniai įmasažuok į plaukų šaknis. Su vandeniu nubėgančios priemonės pilnai pakaks išplauti ir plaukų galus, todėl sutaupysi šampūno ir nevarginsi savo plaukų galų dažnu plovimu. Plaukų galų trinkimas šampūnu juos papildomai sausina, o to visais įmanomais būdais Tu tikrai nori išvengti.

PLAUK, KAD NUPLAUTUM, O NE “ŽAISTUM” MASAŽĄ

Vienas dažniausių klausimų – vieną ar du kartus plauti galvą šampūnu vieno plovimo metu. Deja, vieno atsakymo nėra, nes tai labai individualu. TAČIAU, viskas priklauso nuo to, kiek plaukai buvo veikiami kitų, su plaukų puoselėjimu nieko bendro neturinčių kosmetikos produktų kaip plaukų lakas, želė ir pan. Jei formavai šukuoseną – rekomenduojame plaukus plauti du kartus arba tiek, kiek reikia, kad būtų pašalinti nešvarumai. Būdami atsakingi grožio specialistai, primename, jog viršuje minėtos kosmetikos priemonės, norinčioms džiaugtis sveikais plaukais, vis tik turėtų būti naudojamos su saiku. Tuo tarpu, jeigu naudojai tik aliejukus ir plaukų grožį saugoti skirtus produktus – užteks išplauti galvą su šampūnu vos vieną kartą. Plaukų plovimas turi būtų kuo švelnesnis plaukui, todėl nesant poreikiui, nėra reikalo jo trinkti daugiau kartų nei to iš tikrųjų reikia. Juk masažą galima atlikti ir be šampūno, kad ir su švelniomis, mylimo žmogaus rankomis.

MAITINK TIK LAISVUOSIUS PLAUKŲ GALUS

Tikriausiai jau ne kartą girdėjai, kad plaukų kondiconierių ar kaukę reikia tepti TIK ant švelniai nusausintų plaukų galų ir jokiu būdu ne ant šaknų. Juk priemonė užtepta ant šlapių plaukų su vandeniu tiesiog nubėgs ir neatliks norimų priemonės funkcijų. Tuo tarpu, priemones tepdama ant šaknų gali padidinti užsikimšusių porų tikimybę – plaukai nebus tokie purūs ir gaiviai pakilę nuo šaknų.

NEMELUOK PATI SAU!

Dažnai girdime, kad moterys teigia, jog tiesiog neturi laiko teisingai užsidėti plaukų kaukę ar kitą plaukų puoselėjimo priemonę. NESAMONĖ! Štai Tau, mūsų pačių išbandyta praktika:

  1. Po maudynių duše, švelniai nusausink plaukus.
  2. Uždėk plaukų kaukę ar kitą specialią priemonę.
  3. Kad priemonės būtų dar veiksmingesnės, gali sukurti lengvą šildymo efektą, ant galvos uždėdama vonios kepuraitę (rinkoje gali įsigyti pačių įvairiausių) ar tiesiog švelnia gumele susuk plauką į kuodelį.
  4. Kol priemonė ,,dirbs‘‘ savo darbą – esi pasiruošusi visiems kitiems darbams – gamink valgyti, sėsk prie kompiuterio ar pasilepink gardžios arbatos iš mylimiausio puodelio ritualu.
  5. Po 20min.palenk galvą virš vonios (kad nereikėtų grįžti į dušą) ar kriauklės ir išplauk plaukus. Kai norime, juk spėjame viską, o savo kūnui laiko atrasti tiesiog privalome. Juk jis mums vienas duotas.

ŠALTO VANDENS SROVĖ

Visiems aišku, kad plaukų nevalia trinkti karštu vandeniu, kad jie neprarastų drėgmės. Tačiau ar žinojai, kad baigiant plaukų plovimo ritualą, rekomenduojama plaukų galus perlieti drungnu ar netgi šaltu vandeniu, kad užvertum atsivėrusias plaukų kutikules? Tai neleis išgaruoti drėgmei ir nesausins plaukų, privers juos dar labiau blizgėti. Vos viena minutė, kuri privers džiaugtis spindinčiais plaukais! Svarbiausia, šaltu vandeniu perliek tik plaukų galus, o ne šaknis. Grožis gal ir reikalauja aukų, bet ta auka tikrai negali būtų mūsų sveikata ir peršalimo ligos.

KODĖL PLAUKŲ DŽIOVINTUVAI TURI ŠALTO VĖJELIO FUNKCIJĄ?

Ar kada susimąstei, kodėl taip yra? Priežastis ta pati – šaltas vėjelis mažiau sausina plaukus ir neleidžia išgaruoti drėgmei, tad džiovindama ir formuodama plaukus, nepamiršk ir šalto vėjelio funkcijos.

ALIEJUKAS – KASDIENIS PALYDOVAS

Na ir kaip gi be plaukų aliejuko! Saulės spinduliai ir temperatūrų skirtumai, džiovinimas ir tiesinimas sausina plaukus, tad Tavo užduotis yra nepamiršti jų palepinti. Gali nusipirkti net kelis plaukų aliejukus ir juos pasidėti į grožio spintelę vonios kambaryje, ant naktinio stalelio prie lovos bei įsimesti į savo rankinę tam, kad pajautus poreikį, juos pamaitintum. Vos vienas lašas plaukų eliksyro, kartais gali sukurti stebuklus.

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top