Privatumo politika ir taisyklės

 1. Kodėl turėčiau perskaityti šią privatumo politiką?

 

Šioje privatumo politikoje („Politika“) aprašoma, kaip „Green Feel’s“, priklausanti ir valdoma Cosmoway, UAB („mes“, „mes“, „mūsų“), renka, naudoja, atskleidžia ir saugo jūsų asmens duomenis („duomenis“) ir kokias įstatymų nustatytas teises turite pagal galiojančius duomenų apsaugos įstatymus. Retkarčiais galime vienašališkai keisti šią politiką. Visi tokie pakeitimai įsigalios iš karto po paskelbimo. Prašome reguliariai lankytis mūsų svetainėje www.greenfeels.lt, kad gautumėte naujausią šios Politikos versiją.

 

 1. Kas atsakingas už mano duomenis?

 

Mes esame: Cosmoway UAB

Mūsų įmonės numeris: 302786900

Mūsų adresas: Ežero g. 44, Piliuonos k., LT-53182 Kauno r.

Mūsų elektroninio pašto adresas: greenfeel@cosmoway.lt

 

 1. Kokius duomenis renkate, naudojate ar saugote?

 

Galime rinkti, naudoti, saugoti ir perduoti įvairių rūšių duomenis apie jus, kuriuos sugrupavome taip:

 

 • Tapatybės ir kontaktiniai duomenys: vardas, pavardė, gimimo data ir lytis, el. pašto adresas, telefono numeris, vartotojo vardas, slaptažodis.
 • Pristatymo duomenys: atsiskaitymo adresas, įmonė (jei taikoma), adresas, miestas, pašto indeksas, šalis, regionas/valstybė, pristatymo būdas, komentarai apie Jūsų užsakymą, ar reikia supakuoti dovaną, kupono kodas (jei yra).
 • Operacijų duomenys: informacija, susijusi su mokėjimais arba kredito kortelės informacija, pvz., mokėjimo būdas, kortelės numeris, vardas ant kortelės, kortelės galiojimo laikas, apsaugos kodas, mokėjimo data, suma, valiuta ir mokėjimų istorija, PVM mokėtojo kodas.
 • Techniniai ir naudojimo duomenys: IP adresas, svetainės ir programos naršymo ir sąveikos informacija, vartotojo rodymo informacija, įrenginio ir naršyklės informacija, šalis, pageidaujama kalba, nukreipiantis tinklalapis, žurnalai, vieta, prisijungimo duomenys ir operacinė sistema, produktų užsakymų istorija, noras sąrašą.
 • Ryšių duomenys: jūsų pasirinkimai gauti rinkodaros pranešimus, jūsų atsiliepimai ir apklausos atsakymai, jūsų pranešimo data ir laikas, pranešimai, pateikti failai ir informacija apie sąveiką su mūsų socialinės žiniasklaidos profiliu (dalijimasis, reakcija į įrašus, komentarai).
 • Įdarbinimo duomenys: CV, darbo patirtis, informacija jūsų profesinėje socialinių tinklų paskyroje ir kita informacija, kurią mums pateikiate.

 

 1. Kodėl renkate ir kaip naudojate mano informaciją?

 

4.1. Norėdami apdoroti užsakymus, gauti mokėjimus ir pristatyti įsigytas prekes

 

Kai perkate mūsų produktus, reikalaujame jūsų tapatybės, kontaktinių duomenų ir operacijų duomenų (išsamiau aprašyta 3 skyriuje aukščiau), kad galėtume apdoroti jūsų mokėjimą ir pristatyti jums prekes.

 

Teisinis duomenų tvarkymo pagrindas: sutartis (BDAR 6 straipsnio 1 dalies b punktas).

 

4.2. Norėdami suteikti jums klientų aptarnavimo paslaugas

 

Kai susisiekiate su mumis dėl paklausimo, prašymo ar skundo el. paštu arba telefonu, mes tvarkome jūsų ryšių duomenis (išsamiau aprašytus 3 skirsnyje aukščiau), kad galėtume teikti jums pagalbą klientams. Tai reiškia, kad bet kokią informaciją, kurią pateikiate šios sąveikos metu, įskaitant jūsų kontaktinius duomenis ir bendravimo turinį, mes naudojame konkrečiai norėdami išspręsti ir išspręsti jūsų problemas, atsakyti į jūsų klausimus arba įvykdyti jūsų užklausas.

 

Teisinis duomenų tvarkymo pagrindas: sutikimas (BDAR 6 straipsnio 1 dalies a punktas).

 

4.3. Norėdami suteikti jums informaciją apie mūsų produktus ir paslaugas

 

Kai registruojatės mūsų svetainėje, duodate mums sutikimą arba turime teisėtą interesą, atsiųsime Jums aktualius pasiūlymus ir informaciją apie mūsų bei mūsų partnerių paslaugas ir prekes. Taip pat galime paklausti jūsų nuomonės apie mūsų paslaugas. Šiais tikslais tvarkysime jūsų ryšių duomenis (išsamiau aprašyta 3 skyriuje aukščiau).

 

Teisinis apdorojimo pagrindas:

 • Sutikimas (BDAR 6 straipsnio 1 dalies a punktas).
 • Ryšys su klientu (LR elektroninių ryšių įstatymo 81 str. 2 d.).
 • Teisėtas interesas teikti jums informaciją apie mūsų paslaugas (BDAR 6 straipsnio 1 dalies f punktas).

 

Jei norite atsisakyti mūsų naujienlaiškių prenumeratos, turite keletą variantų: spustelėkite laiške pateiktą prenumeratos atsisakymo nuorodą, paskyroje paspauskite prenumeratos atsisakymo mygtuką, atsiųskite mums prašymą atsisakyti prenumeratos adresu greenfeel@cosmoway.lt arba pakeiskite savo pastangas. – pranešimų nustatymai jūsų mobiliajame telefone.

4.4. Norėdami valdyti mūsų svetainę ir programėlę, užtikrinkite jų saugumą

 

Atkreipkite dėmesį, kad kai lankotės mūsų svetainėje ar programėlėje, mes automatiškai renkame techninius duomenis (išsamiau pateikta 3 skyriuje aukščiau) apie jūsų įrenginį. Ši standartinė praktika sukurta siekiant užtikrinti optimalų funkcionalumą ir saugumą per visą naršymo patirtį.

 

Teisinis duomenų tvarkymo pagrindas: mūsų teisėtas interesas užtikrinti mūsų svetainės ir programėlės saugumą ir funkcionalumą (BDAR 6 str. 1 d. f punktas).

 

4.5. Tvarkyti mūsų socialinės žiniasklaidos profilius

 

Informuojame, kad kai bendraujate su mūsų socialinės žiniasklaidos profiliais, pvz., atsakydami į mūsų įrašus ar siųsdami žinutes, tvarkysime jūsų ryšių duomenis.

 

Teisinis duomenų tvarkymo pagrindas: sutikimas (BDAR 6.1 str. a papunktis).

 

4.6. Atlikti potencialių darbuotojų atranką

 

Kai kreipiatės dėl darbo mūsų įmonėje arba kai susisiekiame su jumis dėl darbo galimybės, tvarkome jūsų įdarbinimo duomenis (išsamiau aprašyta 3 skirsnyje aukščiau) kaip įdarbinimo proceso dalį.

 

Teisinis apdorojimo pagrindas:

 • Sutikimas (BDAR 6.1 str. a punktas).
 • Teisėtas interesas vykdyti įdarbinimo procesą (BDAR 6 str. 1 d. f punktas).

 

4.7. Laikytis teisės aktų reikalavimų ir ginti savo teisinius interesus

 

Jei sudarėte su mumis sutartį, mes saugosime jūsų duomenis laikydamiesi įstatymų nustatytų senaties terminų, kad prireikus būtų apsaugoti mūsų teisės ir teisėti interesai. Taip pat privalome saugoti tam tikrus duomenis, kad galėtume vykdyti teisinius įsipareigojimus tokiose srityse kaip apskaita, archyvavimas ir kt. Be to, jei įsitrauksite į teisminį procesą, kurio šalis esame mes, šiuos duomenis naudosime to proceso tikslais.

 

Teisinis apdorojimo pagrindas:

– Teisinė prievolė (BDAR 6.1 str. c punktas).

– Teisėtas interesas ginti savo teisėtus interesus (BDAR 6 str. 1 d. f punktas).

 

 1. Kiek laiko saugote mano duomenis?

 

Mes nesaugosime jūsų duomenų ilgiau, nei reikia 4 skirsnyje nurodytais tvarkymo tikslais, nebent įstatymai reikalauja ilgesnio saugojimo laikotarpio.

 

 • Jūsų duomenys bus saugomi tol, kol aktyviai naudositės mūsų svetaine ar mobiliąja programėle, pridėjus papildomus 5 neveikimo metus (pvz., neprisijungdami).
 • Duomenys, susiję su jūsų pirkiniais, bus saugomi 10 metų nuo operacijos datos.
 • Rinkodaros tikslais naudojami duomenys bus saugomi tol, kol nepateiksite tokios informacijos gavimo, ne ilgiau kaip 5 metus.
 • Duomenys apie sąveiką mūsų socialinės žiniasklaidos profiliuose bus saugomi 10 metų.
 • Įdarbinimo duomenys bus saugomi laikotarpį, reikalingą jūsų paraiškai įvertinti, su galimybe pratęsti šį laikotarpį, jei po vertinimo sutinkate.
 • Duomenys, reikalingi mūsų teisėtiems interesams apginti, bus saugomi 10 metų senaties terminą, kaip apibrėžta Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 1.125 straipsnio 1 dalyje, skaičiuojamą pagal akte nustatytas taisykles.

 

Kilus ginčui, teisiniams veiksmams ar ikiteisminiam tyrimui, susijusiam su jumis, mes galime saugoti jūsų duomenis visą tokių procesų laiką.

 

 1. Ar mano duomenų pateikimas yra privalomas ir ką daryti, jei nuspręsiu to nedaryti?

 

Kai jūsų duomenų tvarkymas yra būtinas norint įvykdyti mūsų sutartį su jumis arba kai esame teisiškai įpareigoti rinkti jūsų duomenis (kaip nurodyta 4 skyriuje aukščiau), turite pateikti mums nurodytus duomenis. Be jo negalime jums teikti savo paslaugų ar parduoti prekių.

 

 1. Iš kur renkate mano duomenis?

 

Daugumą duomenų renkame iš jūsų. Be to, tam tikrais tikslais galime gauti informacijos iš kitų šaltinių, kaip paaiškinta toliau:

 

 • Įdarbinimo portalai (įdarbinimo tikslais).
 • LinkedIn Corporation (įdarbinimo tikslais).
 • Socialinių tinklų paslaugų teikėjai (valdydami mūsų socialinės žiniasklaidos profilius).
 • Teisėsaugos institucijoms, teismams ir šalims, kurioms taikomi teisiniai procesai arba kurie su jais susiję (siekiant nustatyti, įgyvendinti arba apginti mūsų teisinius reikalavimus).
 1. Su kuo daliniesi mano duomenimis?

 

Mes dalijamės jūsų informacija su duomenų gavėjais tais atvejais, kai tai būtina 4 skirsnyje aprašytiems tikslams ir leidžiamiems pagal galiojančius įstatymus.

 

 • Microsoft Corporation (ryšių ir darbo įrankiai, debesų kompiuterija ir kitas paslaugų teikėjas).
 • Hostinger, UAB (svetainių prieglobos paslaugų teikėjas)
 • Google LLC. (analitikos ir kitų įrankių tiekėjas)
 • LinkedIn Corporation (profesionalus socialinės žiniasklaidos paslaugų teikėjas).
 • Kiti paslaugų teikėjai, tokie kaip IT įmonės, komunikacijos paslaugų teikėjai, socialinių tinklų tiekėjai, taip pat teisinių, finansinių, mokesčių, verslo valdymo, žmogiškųjų išteklių ir apskaitos paslaugų teikėjai.
 • Su teismais, teisėsaugos institucijomis ar valdžios institucijomis, bet tik tada, kai įstatymai sako, kad privalome (kaip su antstoliais ar teismais).

 

Kai perduodame duomenis už Europos ekonominės erdvės ribų, remiamės Europos Komisijos sprendimu, kuriuo pripažįstama, kad atitinkama trečioji šalis, teritorija arba vienas ar keli nurodyti sektoriai toje trečiojoje šalyje arba atitinkamoje tarptautinėje organizacijoje užtikrina tinkamą duomenų apsaugos lygį. . Jei nebus priimtas pirmiau minėtas sprendimas, mes galime perduoti duomenis trečiajai šaliai arba tarptautinei organizacijai, jei įdiegėme atitinkamas apsaugos priemones (pavyzdžiui, jei pasirašėme standartines duomenų apsaugos sąlygas (46 straipsnio 2 dalies c punktas). BDAR). Jei nebuvo priimtas sprendimas dėl tinkamumo arba nebuvo nustatytos tinkamos apsaugos priemonės, perduosime duomenis, jei bus taikoma viena iš BDAR 49 straipsnyje numatytų išimčių (pvz., turime aiškų jūsų sutikimą).

 

 1. Kokias įstatymų nustatytas teises turiu dėl savo informacijos?

 

Atsižvelgiant į galiojančių įstatymų nustatytas sąlygas ir apribojimus, jūs turite teises:

 

 • Teisė susipažinti. Jūs turite teisę paklausti mūsų, ar tvarkome jūsų duomenis, ir, jei taip, mūsų turimų duomenų apie jus kopiją, taip pat gauti tam tikros kitos informacijos apie mūsų tvarkymo veiklą.
 • Teisė į ištaisymą. Jei bet kokie mūsų turimi duomenys apie jus yra neišsamūs arba netikslūs, galite reikalauti, kad juos ištaisytume.
 • Teisė į trynimą. Tai leidžia paprašyti mūsų ištrinti duomenis, jei nėra rimtos priežasties juos toliau tvarkyti. Taip pat turite teisę prašyti mūsų ištrinti arba pašalinti jūsų duomenis, jei sėkmingai pasinaudojote teise nesutikti, kad būtų tvarkoma, kai mes galėjome neteisėtai tvarkyti jūsų informaciją arba kai privalome ištrinti jūsų duomenis, kad atitiktume vietos įstatymus.
 • Teisė prieštarauti. Jei jūsų duomenų tvarkymo priežastis yra teisėtas interesas, galite nesutikti su duomenų tvarkymu. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kai mes tvarkome jūsų duomenis tiesioginės rinkodaros tikslais.
 • Teisė atšaukti sutikimą. Jei duomenų tvarkymo priežastis yra jūsų sutikimas, jūs galite bet kada atšaukti šį sutikimą. Jei atšauksite savo sutikimą, mes negalėsime jums suteikti tam tikrų paslaugų.
 • Teisė į jūsų duomenų tvarkymo apribojimą. Galite susisiekti su mumis su prašymu apriboti Jūsų duomenų tvarkymą, išskyrus saugojimą, jei yra vienas iš šių sąlygų:

– Jūs ginčijate duomenų tikslumą tam tikram laikotarpiui, leidžiančiam mums patikrinti duomenų tikslumą;

– Jūsų duomenų tvarkymas yra neteisėtas ir Jūs prieštaraujate savo Duomenų ištrynimui ir prašote apriboti jų naudojimą;

– Duomenys nebėra reikalingi tiems tikslams, dėl kurių jie buvo surinkti, tačiau jų jums reikia norint pareikšti, įgyvendinti ar apginti teisinius reikalavimus;

– jūs prieštaravote tvarkymui, kol bus patikrinta, ar mūsų teisėti pagrindai viršija jūsų teisėtus pagrindus. Gali būti, kad dėl Duomenų tvarkymo apribojimo ir tokio apribojimo laikotarpiu negalėsime užtikrinti Jums paslaugų teikimo.

 • Teisė į jūsų duomenų perkeliamumą. Galite kreiptis į mus su prašymu gauti su Jumis susijusius duomenis, kuriuos mums pateikėte susistemintu, įprastai naudojamu ir kompiuterio skaitomu formatu, taip pat galite pateikti prašymą perduoti Jūsų duomenis kitam duomenų valdytojui tiek, kiek tai yra techniškai įmanoma ir kada:

– Jūsų duomenų tvarkymas grindžiamas Jūsų sutikimu arba su Jumis sudarytos sutarties vykdymu; ir

– Jūsų duomenų tvarkymas atliekamas automatizuotomis priemonėmis.

 • Atsisakyti rinkodaros. Taip pat leisime jums atsisakyti bendravimo su jumis, kai siųsime jums informaciją apie „Green Feel’s“ ar bet kokią kitą informaciją, kuri, mūsų nuomone, gali jus sudominti. Be to, susisiekę su mumis galite bet kada atsisakyti.
 • Teisė pateikti skundą. Jūs turite teisę pateikti skundą priežiūros institucijai.

 

 1. Ar dalyvaujate automatizuotu individualių sprendimų priėmimu, įskaitant profiliavimą?

 

Ne, mes nepriimame sprendimų, pagrįstų vien automatizuotu tvarkymu, įskaitant profiliavimą, kurie sukeltų jums teisinių pasekmių.

 

 1. Ar jūsų svetainėje naudojami slapukai ar panašios sekimo technologijos?

Taip. Slapukai yra maži tekstiniai failai su identifikatoriumi, kuriuos žiniatinklio serveris siunčia į jūsų žiniatinklio naršyklę ir išsaugo naršyklė. Tada identifikatorius siunčiamas atgal į serverį kiekvieną kartą, kai naršyklė paprašo serverio puslapio.

 

Slapukuose paprastai nėra jokios informacijos, kuri asmeniškai identifikuotų vartotoją, tačiau asmens duomenys, kuriuos saugome apie jus, gali būti susieti su slapukuose saugoma ir iš jų gaunama informacija.

 

Mūsų svetainė į jūsų įrenginį įdeda šiuos slapukus.

 

 

Slapukai / kitos technologijos

Apdorojimo tikslas

Ar trečiosios šalys gali turėti prieigą prie informacijos?

Slapukų naudojimo trukmė

_ga

Šis slapukas priskiria unikalų numerį, kad būtų galima identifikuoti vartotojus, stebėti apsilankymus ir seansus svetainės analizei

Taip

1 metai 1 mėnesis

__cf_bm

Šis slapukas išskiria žmones ir robotus, padėdamas generuoti tikslias svetainės naudojimo ataskaitas

Ne

30 minučių

 

language

Naudojamas kalbos nuostatoms saugoti.

Ne

1 mėnesis

 

_gid

„Google Analytics“ nustatė, kad būtų galima stebėti puslapio peržiūras, atnaujinant unikalią kiekvieno aplankyto puslapio vertę.

Taip

1 diena

currency

Naudojamas pasirinktai valiutai prisiminti.

Ne

1 mėnesis

 

_ga_Q8F8ZZDBC5

Šį slapuką naudoja „Google Analytics“, kad išlaikytų seanso būseną.

Taip

1 metai 1 mėnesis

_gcl_au

Naudoja „Google AdSense“, kad patikrintų skelbimų efektyvumą svetainėse.

Taip

3 mėnesiai

_dc_gtm_UA-257055403-1

Šis slapukas įgalina „Google“ žymų tvarkyklę įkelti scenarijus ir kodą, būtinus, kad kiti scenarijai tinkamai veiktų, ir susieti su konkrečia „Google Analytics“ paskyra.

Taip

55 sekundes

_fbp

„Meta“ naudoja trečiųjų šalių reklamuotojų skelbimams teikti, įskaitant kainų siūlymą realiuoju laiku.

Taip

3 mėnesius

IDE

Šis „DoubleClick“ nustatytas slapukas seka naudotojo svetainės veiklą ir anksčiau žiūrėtus skelbimus.

Taip

1 metai

 

 1. Kaip galiu valdyti slapukus?

 

Kai lankotės mūsų svetainėje, prašome jūsų sutikimo dėl neesminių slapukų naudojimo. Tačiau pagrindiniai slapukai yra įjungti pagal numatytuosius nustatymus, nes jie yra būtina mūsų svetainės veikimo sąlyga. Mes gerbiame jūsų pageidavimus, susijusius su slapukais, ir jūs galite juos lengvai valdyti ir išjungti žemiau:

 

Taip pat galite sukonfigūruoti savo naršyklę taip, kad ji atmestų kai kuriuos ar visus slapukus arba paprašytų jūsų leidimo prieš juos priimant. Atkreipkite dėmesį, kad ištrynę slapukus arba išjungę būsimus slapukus, jums gali nepavykti pasiekti tam tikrų mūsų svetainės sričių ar funkcijų. Galite valdyti slapukų naudojimą koreguodami savo naršyklės nustatymus. Norėdami sužinoti, kaip tvarkyti slapukus savo naršyklėje, apsilankykite vienoje iš toliau pateiktų nuorodų:

 • „Mozilla Firefox“: https://support.mozilla.org/en-US/kb/enable-and-disable-cookies-website-preferences
 • Google Chrome: https://support.google.com/chrome/answer/95647
 • Opera: https://www.opera.com/help/tutorials/security/privacy
 • Microsoft Edge: https://privacy.microsoft.com/en-us/windows-10-microsoft-edge-and-privacy
 • Safari: https://support.apple.com/guide/safari/manage-cookies-and-website-information-sfri11471/mac
 1. Su kuo daliniesi mano duomenimis?

 

Mes dalijamės jūsų informacija su duomenų gavėjais tais atvejais, kai tai būtina 4 skirsnyje aprašytiems tikslams ir leidžiamiems pagal galiojančius įstatymus.

 

 • Microsoft Corporation (ryšių ir darbo įrankiai, debesų kompiuterija ir kitas paslaugų teikėjas).
 • Hostinger, UAB (svetainių prieglobos paslaugų teikėjas)
 • Google LLC. (analitikos ir kitų įrankių tiekėjas)
 • LinkedIn Corporation (profesionalus socialinės žiniasklaidos paslaugų teikėjas).
 • Kiti paslaugų teikėjai, tokie kaip IT įmonės, komunikacijos paslaugų teikėjai, socialinių tinklų tiekėjai, taip pat teisinių, finansinių, mokesčių, verslo valdymo, žmogiškųjų išteklių ir apskaitos paslaugų teikėjai.
 • Su teismais, teisėsaugos institucijomis ar valdžios institucijomis, bet tik tada, kai įstatymai sako, kad privalome (kaip su antstoliais ar teismais).

 

Kai perduodame duomenis už Europos ekonominės erdvės ribų, remiamės Europos Komisijos sprendimu, kuriuo pripažįstama, kad atitinkama trečioji šalis, teritorija arba vienas ar keli nurodyti sektoriai toje trečiojoje šalyje arba atitinkamoje tarptautinėje organizacijoje užtikrina tinkamą duomenų apsaugos lygį. . Jei nebus priimtas pirmiau minėtas sprendimas, mes galime perduoti duomenis trečiajai šaliai arba tarptautinei organizacijai, jei įdiegėme atitinkamas apsaugos priemones (pavyzdžiui, jei pasirašėme standartines duomenų apsaugos sąlygas (46 straipsnio 2 dalies c punktas). BDAR). Jei nebuvo priimtas sprendimas dėl tinkamumo arba nebuvo nustatytos tinkamos apsaugos priemonės, perduosime duomenis, jei bus taikoma viena iš BDAR 49 straipsnyje numatytų išimčių (pvz., turime aiškų jūsų sutikimą).

 

 1. Kokias įstatymų nustatytas teises turiu dėl savo informacijos?

 

Atsižvelgiant į galiojančių įstatymų nustatytas sąlygas ir apribojimus, jūs turite teises:

 

 • Teisė susipažinti. Jūs turite teisę paklausti mūsų, ar tvarkome jūsų duomenis, ir, jei taip, mūsų turimų duomenų apie jus kopiją, taip pat gauti tam tikros kitos informacijos apie mūsų tvarkymo veiklą.
 • Teisė į ištaisymą. Jei bet kokie mūsų turimi duomenys apie jus yra neišsamūs arba netikslūs, galite reikalauti, kad juos ištaisytume.
 • Teisė į trynimą. Tai leidžia paprašyti mūsų ištrinti duomenis, jei nėra rimtos priežasties juos toliau tvarkyti. Taip pat turite teisę prašyti mūsų ištrinti arba pašalinti jūsų duomenis, jei sėkmingai pasinaudojote teise nesutikti, kad būtų tvarkoma, kai mes galėjome neteisėtai tvarkyti jūsų informaciją arba kai privalome ištrinti jūsų duomenis, kad atitiktume vietos įstatymus.
 • Teisė prieštarauti. Jei jūsų duomenų tvarkymo priežastis yra teisėtas interesas, galite nesutikti su duomenų tvarkymu. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kai mes tvarkome jūsų duomenis tiesioginės rinkodaros tikslais.
 • Teisė atšaukti sutikimą. Jei duomenų tvarkymo priežastis yra jūsų sutikimas, jūs galite bet kada atšaukti šį sutikimą. Jei atšauksite savo sutikimą, mes negalėsime jums suteikti tam tikrų paslaugų.
 • Teisė į jūsų duomenų tvarkymo apribojimą. Galite susisiekti su mumis su prašymu apriboti Jūsų duomenų tvarkymą, išskyrus saugojimą, jei yra vienas iš šių sąlygų:

– Jūs ginčijate duomenų tikslumą tam tikram laikotarpiui, leidžiančiam mums patikrinti duomenų tikslumą;

– Jūsų duomenų tvarkymas yra neteisėtas ir Jūs prieštaraujate savo Duomenų ištrynimui ir prašote apriboti jų naudojimą;

– Duomenys nebėra reikalingi tiems tikslams, dėl kurių jie buvo surinkti, tačiau jų jums reikia norint pareikšti, įgyvendinti ar apginti teisinius reikalavimus;

– jūs prieštaravote tvarkymui, kol bus patikrinta, ar mūsų teisėti pagrindai viršija jūsų teisėtus pagrindus. Gali būti, kad dėl Duomenų tvarkymo apribojimo ir tokio apribojimo laikotarpiu negalėsime užtikrinti paslaugų teikimo jums.

 • Teisė į jūsų duomenų perkeliamumą. Galite kreiptis į mus su prašymu gauti su Jumis susijusius duomenis, kuriuos mums pateikėte susistemintu, įprastai naudojamu ir kompiuterio skaitomu formatu, taip pat galite pateikti prašymą perduoti Jūsų duomenis kitam duomenų valdytojui tiek, kiek tai yra techniškai įmanoma ir kada:

– Jūsų duomenų tvarkymas grindžiamas Jūsų sutikimu arba su Jumis sudarytos sutarties vykdymu; ir

– Jūsų duomenų tvarkymas atliekamas automatizuotomis priemonėmis.

 • Atsisakyti rinkodaros. Taip pat leisime jums atsisakyti bendravimo su jumis, kai siųsime jums informaciją apie „Green Feel’s“ ar bet kokią kitą informaciją, kuri, mūsų nuomone, gali jus sudominti. Be to, susisiekę su mumis galite bet kada atsisakyti.
 • Teisė pateikti skundą. Jūs turite teisę pateikti skundą priežiūros institucijai.

 

 1. Ar dalyvaujate automatizuotu individualių sprendimų priėmimu, įskaitant profiliavimą?

 

Ne, mes nepriimame sprendimų, pagrįstų vien automatizuotu tvarkymu, įskaitant profiliavimą, kurie sukeltų jums teisinių pasekmių.

 

 1. Ar jūsų svetainėje naudojami slapukai ar panašios sekimo technologijos?

 

Taip. Slapukai yra maži tekstiniai failai su identifikatoriumi, kuriuos žiniatinklio serveris siunčia į jūsų žiniatinklio naršyklę ir išsaugo naršyklė. Tada identifikatorius siunčiamas atgal į serverį kiekvieną kartą, kai naršyklė paprašo serverio puslapio.

 

Slapukuose paprastai nėra jokios informacijos, kuri asmeniškai identifikuotų vartotoją, tačiau asmens duomenys, kuriuos saugome apie jus, gali būti susieti su slapukuose saugoma ir iš jų gaunama informacija.

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top