VANDUO

Labas, miela drauge,

Turbūt jau esi girdėjusi, kad mūsų organizmą sudaro apie 70% vandens ir jis yra ne tik sveikatos, bet ir gražios odos šaltinis. Tai kodėl gi mums vis dar taip sunku išgerti reikiamą kiekį vandens? Juk sveikatos ir grožio specialistų argumentus įrodančius vandens naudą girdime bene kasdien… MES SKUBAME JUMS Į PAGALBĄ, vardan tos sveikatos ir ŠVYTINČIOS ODOS.

Einame tiesiai prie reikalo. Nesikartojame ir nerašome Jums kuo tas vanduo toks stebuklingas, nes tai yra faktas. Tiesiog dalinamės TOP 4 rekomendacijomis(,,triukais’’), kurie padės išgerti reikiamą kiekį vandens kasdien.

1. PAVERSKITE VANDENĮ STILIAUS AKSESUARU

Nusipirkite itin stilingą gertuvę (negi ją nešiositės tuščią), kuri taip džiugins Jūsų akis, kad tiesiog nebegalėsite be šio aksesuaro išeiti iš namų! Be to, stilinga gertuvė ne tik padės sunaudoti mažiau plastiko, bet ir padės sutaupyti pinigų Jūsų naujai kosmetikos priemonei. Mes galvą pametėme dėl mūsų draugų EQUA gertuvių – tikime, pamilsite ir Jūs.

2. PAJAUSKITE SKIRTINGUS VANDENS SKONIUS

Norisi kažko šilto? Užsiplikykite karšto vandens ir pasimėgaudamos jį gurkšnokite lyg gardžiausią arbatą. Iš padžių aplinkiniai juoksis, o vėliau – kopijuos. Juk Jūsų skaisti veido oda ir puiki savijauta įrodys, jog retkartčiais arbatą pakeisti vandeniu – itin sveika ir skanu 🙂 Rekomenduojame šilto vandens niekuo negardinti. Nei medumi, nei citrinos rūgštimi (nesakome, kad tai blogai), tiesiog pabandykite pajusti tyro vandens skonį, kuris tampa dar kitoks, kai šiltas ar netgi karštokas vanduo ,,puikuojasi’’ jūsų mėgstamiausiame arbatai skirtame puodelyje.
p.s. Tokia ,,arbata – kava’’ nedažo dantų, tačiau vistiek leidžia mėgautis lėto ir šilto gurkšnojimo ritualu. Pakvieskite drauges išgerti karšto vandens. Vis kitaip, įdomiau ir tikrai verta!

3. ,,PERSEKIOTOJA STIKLINĖ’’

Ne paslaptis, jog vandenį reikia gurkšnoti mažais gurkšneliais, nes staiga išgertas didelis kiekis vandens tik išplaus iš Jūsų organizmo jam taip reikalingus mineralus. Mūsų patarimas – įsipilti stiklinę vandens atliekant grožio ritualus ryte ir vakare – tegul stiklinė nuolat stovi Jūsų vonios kambaryje ant spintelės – ji neleis pamiršti, kad kažką į ją turite įsipilti. Kol rūpinsitės savo plaukų ir odos grožiu – nepastebimai, gurkšnelis po gurkšnelio, išgersite visą stiklinę vandens. Šį patarimą galite pritaikyti ir gamindamos gardžius pietus ar vakarienę. Tegul ta stiklinė persekioja jus visur, kur tik užsibūnate ilgiau nei 5min.

4. BŪKITE IŠMANIOS

Atsisiųskite programėlę į savo telefoną, kuri ne tik skaičiuos išgertą vandens kiekį, bet ir primins, kad atėjo laikas tyro vandens stiklinei. Rekomenduojame programėlę ,,My water”, kuri leis prie vandens iššūkio prisijungti ir Jūsų artimosioms. Taip motyvuosite ir prireikus pakontroliuosite viena kitą. Kad būtų drąsiau, savo Facebook paskyroje mes netgi sukūrėme ,,Vandens Maniakių Klubą” – apsilankyk ir jeigu tik nori – skelbk naujus iššūkius sau ir savo draugėmis. O mes jau pasirūpinsime dovanomis.

SVARBU ATKREIPTI DĖMESĮ, KAD 2 LITRŲ TAISYKLĖ NĖRA PRITAIKOMA VISIEMS:

Dažnai girdime, jog per dieną reikia išgerti 2 litrus vandens. Tačiau ar tikrai smulkaus sudėjimo mergina ir aukštas iš stuomens ir liemens vyras turi išgerti vienodą kiekį vandens? Pasirodo, jog reikiamą per dieną išgerti vandens kiekį galima apskaičiuoti labai paprastai. 1kg Jūsų kūno per dieną reikia 30 ml vandens, tad paprasčiausiai, savo kūno svorį padauginkite iš 0,03 ml ir sužinosite, kokio kiekio vandens per dieną reikia Jūsų individualiam organizmui. Žinoma, visada atkreipkite dėmesį į esamą situaciją: itin aktyviai sportuojant ar esant labai karštai dienai, Jūsų organizmui vandens reikės daugiau.

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top