KAIP TEISINGAI TEPTI VEIDO PRIEMONES?

Labas, mieloji,

Ar pasiilgai mūsų grožio paslapčių? Nekantraujame su Tavimi pasidalinti šiuo naujienlaiškiu, kuris Tave supažindins (o gal tik primins?), kaip gi teisingai tepti kosmetikos priemones ant veido odos. Teisingi veido priežiūros ritualai ne tik pasirūpins Tavo veido oda tinkamai, bet ir atitolins pirmąsias raukšleles ir senėjimo požymius.

Dalinamės TOP 4 patarimais, kuriuos Tu privalai pritaikyti savo grožio rutinoje jau šiandien!

NETRINK, NETAMPYK IR NESPAUSK

Norėdama, jog ant veido tepama priemonė geriau įsigertų ir oda įsisavintų visas naudingąsias jos savybes, jokiu būdu nekankink savo veido odos ją tampyda, trindama ar pernelyg spausdama – nuo to kosmetika netaps efektyvesnė, o oda laimingesnė. Priemonės paskirstymas ant odos turi būti itin švelnus procesas, o pagrindinė rolė šiame procese atitenka – pirštų pagalvėlėms. Pirštų pagalvėlėmis švelniai ir lengvai prisiliečiant prie odos skirstykite veido kremus, serumus ir kitas veido odą puoselėjančias priemonės. Priešingu atveju, tnetinkamai liečiant savo odą, tik paspartinsi jos senėjimo procesus. Nesuprask klaidingai, senėjimas yra nuostabiai gražus ir natūralus procesas, tik kodėl gi jo šiek tiek neatitolinti?

PIRŠTŲ ŠOKIAI

Vakare pavargusi priemonę ant veido odos tepi svajodama apie šiltus ir minkštus patalus bei grožio miegą?Visa tai būtų puiku, jei tik tavo miklūs pirštai tuo metu nepradėtų nesąmoningai judėti pačiomis keisčiausiomis, odai nepatinkančiomis kryptimis. Tiesiog prisimink šį lengvą pirštų šokį.

KAKTA. Tepk serumą ar kremą nuo nosies pradžios (nesumaišykite su nosies galiuku) į viršų ir į šonus plaukų link. Kitokie judesiai gali padėti susiformuoti pirmosioms raukšlelėms. Tikime, kad to tikrai nenori.

PAAKIAI. Priemonę paakiams gali lengvai paskirstyti ant paakiųtapšnojamaisiais judesiais. Tepk nuo akių kampučių link smilkinių. Jeigu oda aplink paakius nėra itin jautri, lepink ir akių vokus. Tad pirštų pagalvėlėmis aplink akis vedžiok aštuonetą. Svarbu nepadaugink produkto kiekio ir stebėk, kad pastarasis nepapultų į akis. Po kelių tokių ritualų – pirštai tikrai išmoks šį grožio šokį.

NOSIS. Nuo kaktos keliauk pirštais žemyn ir palepink savo nosies sparnelius. Dažnai nosis nepelnytailieka pamiršta. Neskriausk jos.

SKRUOSTAI. Labiausiai skruostams patinka, kai priemonė lengvais ir švelniaisi judesiais yra tepama nuo nosies link smilkinių. Rūpinkis savo skruostais taip, kaip jiems patinka labiausiai.

KAKLAS. Šis dažnai atskleidžia pirmuosius senėjimo požymius, tad jo pamiršti jokiu būdu negalima, o ir papildomas dėmesys tikrai gali pasiteisinti. Kaklo šonus tepk iš viršaus į apačią, o kaklo vidurį – iš apačios į viršų. Ir nepamiršk to daryti reguliariai.

ŽIRNIO DYDIS

Netinkamas priemonės kiekis ant veido odos – dažna grožio ritualų problema.
Taupai priemonę ir ant veido jos užtepi vos vos, kad ilgam užtektų? To veido odai tikrai neužteks ir tai lems nepakankamą jos puoselėjimą. O gal atvirkščiai? Su kaupu tepi priemonę, nes kuo daugiau – tuo efektyviau? Tikrai nebūtinai ir, kad brangiau tai faktas. Nespėsi pirkti naujo veido kremo. Specialistai standartiškai rekomenduoja vienu kartu sunaudoti žirnio dydžio priemonės kiekį, bet, žinoma, pirmiausia įsivertink savo odos tipą bei būklę, veido dydį ir tiesiog pabandyk atrasti tą protingą būtent Tau tinkamą kiekį! Vienos auksinės taisyklės tobulam kiekiui tikrai nėra, svarbu saugokis kraštutinumų – per daug ir per mažai.

PAPILDOMI PATARIMAI SAUSAODĖMS IR RIEBIAODĖMS

Jei esi sausaodė, švariai nuplovusi veido odą neskubėk jos sausinti. Gali tepti savo kosmetikos priemones ant dar drėgnos veido odos, nes tai padės drėgmei Tavo odoje išsilaikyti ilgesnį laiką. Jei esi riebiaodė ir vargina uždegiminiai spuogai, būk atsargi su veido masažais.Priemones tepk švelniai ir venk net švelnių masažinių judesių. Yra tikimybė, jog aktyviai masažuodamą odą su uždegiminiais spuogais, uždegiminį procesą paskleisi po didesnius odos plotus.

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top