4 GROŽIO PATARIMAI

Labas, miela drauge,

Rašome Tau laišką, kurio tikslas – pasidalinti su Tavimi mūsų sukauptomis ir tikime, jog naudingomis, žiniomis apie grožio puoselėjimą bei kosmetikos kūrimo subtilybes. Nuo šiol, Tau panorėjus, GREEN FEEL‘S grožio laišką gali prenumeruoti kiekvieną mėnesį. Mes, žinoma, labai lauksime ir Tavo atsakymo su klausimais ar, tiesiog, patirtimis. Tikime, jog šie laiškai taps nuostabia tradicija, pramoga ir naudingos mums visoms rūpimos informacijos pasidalinimu. O gal vieną dieną nuspręsime, jog atėjo laikas ir mūsų tikram pasimatymui? 

Ilgai diskutavusios su kolegėmis, kokią temą pasirinkti pirmajam laiškui, nusprendėme pradėti nuo veido priežiūros ir 4 mūsų pačių išbandytų patarimų. Pastarieji kartais gali nuskambėti gan juokingai, tačiau mes pačios įsitikinome, jog jie tikrai veikia ir jais vadovautis gali kiekviena. Svarbu nepamiršti, jog tik DRAUSMĖ, t. y. savikontrolė, ir KANTRYBĖ ugdo teisingus įpročius, kurie vėliau pripratus nereikalaus iš Jūsų  jokių papildomų pastangų, nes tai taps tiesiog gyvenimo būdo dalimi.

1. ’’NEPRIEKABIAUKIME’’ PRIE VEIDO ODOS

Ar kada bandėte save stebėti, kaip dažnai dirbdamos prie kompiuterio ar gerdamos su drauge kavą, atrėmėte smakrą ranka?  Arba nevalyvai pakrapštinėjote vieną kitą spuogelį, ar tiesiog delnais patapšnojate sau per smakrą?! Mes, GREEN FEEL’S kosmetikos kūrėjai, pagrūmotume Jums pirštu. Stebėkime save, įspėkime savo drauges, šeimos narius, kad pastebėję Jus ,,priekabiaujant‘‘ prie veido jus būtinai sudrausmintų.  Visiškai užtikrinti mūsų darbštuolių rankų higieną itin sudėtinga. Nors rankas ir plaunate reguliariai, jau vien prisilietus prie, pvz., klaviatūros ar kavos puodelio, jomis nebepageidaujama liesti veido odos. Taigi tikslas – išsaugoti odos švarą, neprovokuoti uždegiminių procesų (krapštinėjant spuogelius), be reikalo jos netampyti ir visaip kaip papildomai nedirginti. Palaukite malonių rytinių bei vakarinių prausimosi ritualų, kada Jūsų rankos galės švelniais prisilietimais puoselėti Jūsų veido odą.

2. 2 ARBATINIAI ŠAUKŠTELIAI ŠALDIKLYJE

Visada būkite pasiruošusios atgaivinti Jūsų patinusius paakius. Gal per ilgai pamiegojote, visą naktį prasvajojote arba prieš miegą liejote ašaras dėl kino filmo siužeto? Ryte jauskitės ramios šaldiklyje, švariame indelyje laikydamos švarius metalinius (o gal sidabrinius) du arbatinius šaukštelius. Ryte nuplovusios veidą, ant švarios odos palaikykite šaukštelių ,,pilvelius’’ ant paakių. Lengvas šaltukas Jūsų akis pravers dar plačiau, paakių oda taps stangresnė ir išvengsite ne visada patogaus tiesiog užšaldytų ledukų naudojimo subtilumų (tekančio tirpstančio vandens ir pan.). Kai šaukštelis sušils, bus laikas tepti paakių kremą ir pasimėgauti skania arbata arba kava.

3. PAMILKIME ŠALTĄ VANDENĮ

Įpraskite veidą prausti šaltu vandeniu. Šaltas vanduo aktyvina kraujotaką, taigi gali turėti net lengvą stangrinimo efektą. Naudojant teisingai parinktas veido prausimosi priemones, gali būti užtikrintos, jog šaltas vanduo su priemone taip pat puikiai nupraus veido odos nešvarumus. Taigi, prausdamos veidą, nesivadovaukite močiučių patarimais, kuriuos girdėjote plaunant indus, jog karštas vanduo geriau nuplaus riebalus. Karštas vanduo mūsų odai gali sukelti net stiprų sausinimo efektą, taigi, pamilkite vėsų, vasarošiltį ir net labai šaltą vandenį.

4. ‘‘7 RANKŠLUOSTĖLIŲ ŽAIDIMAS‘‘

Kad veido odą valyti reikia itin švelniai, turbūt jau žinojote labai seniai. Mes, grožio specialistai, labai ilgai dalinome rekomendacijas, jog geriausias sprendimas – vienkartinės popierinės servetėlės. Švelniai valo, maksimaliai užtikrina valymo priemonės švarą naudojant tik kartą. Tai tikrai itin geras pasirinkimas, tačiau GREEN FEEL‘S komanda nuolat galvoja ne tik apie žmonių, bet ir apie mūsų žemės grožį. Taigi, šiuo metu kolektyvo merginos jau žaidžia „7 rankšluostėlių“  žaidimą. Pasiruoškite po vieną itin švelnaus pluošto mažutį rankšluostėlį kiekvienai savaitės dienai. Kiekvieną pirmadienį pradedame tuštinti septynių rankšluostėlių komplektą, na o savaitgaliais jį išskalbiame. Saugokime žemės grožį mažiau naudodamos popieriaus ir vadovaudamosi teisingais odos valymo principais.

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top